GÜMÜŞ TAKI SATIN ALMAK İÇİN 10 NEDEN

Bu rehberle mitleri ortadan kaldırırken neden gümüş takı almanız gerektiğini sizlere hatırlatacağız.
"Gümüş Kaşık" deyimi avrupa da hala bir sebepten zenginliği ifade eden en popüler deyim ve insanlar yüzyıllardan beri gümüşü lüksle ilişkilendirmeye devam ediyor.
Gümüş, içeriğinde -% 92,5 gümüş,% 7,5 diğer metal alaşımları (genellikle bakır) barındıran haliyle lüks gümüş geleneğini mücevher kutularınıza taşımayı sürdürüyor.
Bazı insanlar gümüşün sadece küpeler için olduğunu düşünürken diğerleri bunun sadece gümüş kolyeler için olduğunu diğerleri gümüş yüzükler için olduğunu diğerleri bunun sadece gümüş bileklikler için olduğunu düşünüyor. Aslında, gümüş, hem zamanının ötesinde hem de modaya uygun görünümler oluşturmak için düşünülebilecek her mücevher türünde kullanılır.
Modern mücevher tasarımcıları bu asil metale akın ediyorlar, çünkü Gümüş dövülebilirlik, güzellik ve dayanıklılığın mükemmel birleşimi ve estetiği baş döndürücü.
Günlük aksesuarlar veya zaman sınırı tanımayan sakin bir serüveni sizinle her yere götürmek istiyorsanız, kesinlikle zevkinize göre hazırlanmış gümüş takıları, gümüş kolyeleri, gümüş yüzükleri, gümüş küpeleri, gümüş bileklikleri keşfedip peşinden gitmelisiniz.
Mücevher kutunuza gümüş eklemeniz için size yedi neden sunmamız için okumaya devam edin.

1. GÜMÜŞ TAKI DAYANIKLIDIR
Doğru bakım yapıldığında, gümüş takılar,gümüş kolyeler, gümüş yüzükler, gümüş küpeler, gümüş bileklikler sizinle bir ömür boyu yaşayabilir. İpekyolu Jevellery müşterileri, kırk yıl sonra bile parçalarının aynı görünebileceğini biliyor!
Gerçek 925 ayar gümüş ucuz değildir. Ekstra maliyet, takının kalitesi ve kullanım ömrü değeri için buna değer.
Gümüş Koleksiyonunuzun özel parçalarından bazıları gümüş kolyeler, gümüş yüzükler, gümüş küpeler, gümüş bileklikler ileride aile yadigarınız haline gelebilir.
En kaliteli mücevherleri aldığınızdan emin olmak için, saygın mücevher şirketlerini tercih etmelisiniz.


2. MODA NIN AKIŞINDA SİZİ HER ZAMAN GÜNCEL TUTAR
Moda ve mücevher alanındaki son haberleri takip etmeyi seven her kadın, mücevher trendlerinin hızının baş döndürücü olabileceğini biliyor. Nelerin IN ve nelerin OUT olduğuna dikkat etmek yorucu.
Neyse ki, İpekyolu Jewellery gümüşünün popülaritesi, hangi zaman dilimine ulaşırsa ulaşsın sizi spotlar altında tutmaktadır. Gümüş Takılardaki gümüş kolyelerdeki, gümüş yüzüklerdeki, gümüş küpelerdeki, gümüş bilekliklerdeki en yeni stiller, tasarımlar değişse bile İpekyolu Jewellery tasarımlarının zamanın ötesinde dokunuşları her zaman efsununu korumaktadır.
Örneğin, 2020 baharı ve yazı için denebilir ki değerli taşlar ve kesilmemiş mineraller aksesuarlar modası için bir temel haline gelmiştir. Ve genellikle, bu taşlar gümüş kolyelere, gümüş küpelere, gümüş bilekliklere, gümüş yüzüklere monte edilebilmek üzere ayarlanmıştır.
Mücevher rotasyonunuzda birkaç gümüş parçayı elinizde tutmak, daima en iyi şekilde görünmenizi sağlamak için kesin bir yoldur.

3. SINIRSIZ SAYIDA SEÇENEK VAR
Gümüş nispeten yumuşak bir metal olduğundan kuyumcuların kalıplaması ve denemesi kolaydır - bu da yeni tasarımların önünü sonuna kadar açmaktadır.
Gümüş, renk stil ve tasarım zenginliğiyle, kişisel tarzınıza uyan bir parça (veya yirmi parça) bulacağınızdan emin olduğunuz anlamına gelir. Bir gümüş küpe, gümüş bilezik, gümüş yüzük veya gümüş broş arıyorsanız, binlerce seçenekle çıkar karşınıza.
İpekyolu Jewellery en sadık kullanıcıları bile hayran kaldıkları eski modellerin farklı varyasyonlarıyla asla sınırlı kalmazlar. Yenilik sabittir.

4. YENİ BİR MÜCEVHER KOLEKSİYONU YAPMAK İÇİN BEKLEMENİZ GEREKEN BİR TARİH YOK
Mevcut gümüş model zenginliği, mücevher koleksiyonunuzu tamamen oluşturmayı garanti eder.
Belki çok lüks bir parçayla birlikte sadık kaldığınız bir parçayı da koleksiyonunuzda tutmak istiyorsunuz... Gümüş takılar, çoğu metalleri tamamlar, bu nedenle çatışan herhangi bir şey için endişelenmenize gerek yoktur.
Aynı şekilde, eşsiz yüksek kaliteli birkaç parçayı aksesuar kutunuza eklemek istiyorsanız, gümüş takılar listenizde olmalıdır. Gümüş takılar rafine tavrıyla kusursuzluk arayışınızda yanınızda olacaktır.
Gümüş takıların en büyük avantajlarından biri, tüketiciler arasında sadece popüler değil, aynı zamanda tasarımcılar arasında da popüler olmasıdır. İnsanlar, tasarımcıların oluşturduğu en son stilleri satın almaktan heyecan duyuyor ve tasarımcılar yeni şeyler oluşturmaya devam etmekten mutlular.
Gümüş takılar her iki taraf için de ortak bir değerdir.z

5. İNANILMAZ ÇEŞİTLİLİK
Ne olursa olsun, gümüş takılar sizinle uyum içindedir.
Bir Gala için mi hazırlanıyorsun? İpekyol Jewellery
Gündelik bir akşam yemeği için mi hazırlanıyorsun? İpekyol Jewellery
Yoksa sadece bir okul aile birliği toplantısı mı? Cevabı biliyorsun ...
Her üç durumda da aynı gümüş takıyı bile takabilirsin!
Neden mi? Gümüş takılar herhangi bir görünüm için en ideal dokunuştur.
Çok yönlülüğü, farklı malzemelere sahip takılarla nasıl göründüğünü bile içeren bir derinliğe sahiptir.
Belki de beyaz altın ya da platin parçaları olan bir takı setiyle birlikte gümüş takılar takmak istiyorsun. Yeni mücevherlerin, eski koleksiyonlarla bir araya geldiğinde olduğu gibi bir uyumsuzluk yaşayacağınızdan endişelenmenize gerek yok.
Aksine, bir arada kullandığınız bu yeni setinizle kendiniz için yepyeni bir görünüm yaratabilirsiniz. Renkler mücevherleri karıştırıyormuş gibi görünmeyecek kadar yakın. Benzersiz bir şekilde size ait yeni bir görüntü oluşturacaksınız.

6. HİPOALERJENİK TAKI
Cildinizi tahriş edebilecek ucuz nikel, pirinç veya diğer baz metallerden yapılan parçaların aksine, İpekyolu Jewellery Takıları, alerjik reaksiyona neden olabilecek metal ilaveler içermez.
Nikel ve / veya pirinç gibi metallere alerjisi olan insanlar çok endişelenmeden İpekyolu Jewellery takılar takabilirler. Bu özellikle gümüş küpeler , gümüş yüzükler, gümüş kolyeler , gümüş bileklikler gibi gümüş aksesuarlar için önemlidir.
Gümüş takılara metal ilavesi genellikle bakırdır ve alerjik reaksiyona neden olma ihtimali yoktur.
Gümüş takılarınızı daha sonrası için kuşkular duymayacağınızı bilerek güvenle alın.

7. BAKIMI KOLAY
Birçok kadın bir noktada gümüş takıların kararacağından ve bir daha kullanamayacağı yanılsamasına uğrar.
Gümüş takılarınızı mücevher kutunuzda uzun süre tuttuğunuzda, bu parçanın aniden renksiz yada ışıltısız göründüğünü görmek sizin için hayal kırıklığı yaratabiliyor.
Gümüş takılar, özellikle uzun süre kullanılmaz ise zamanla parlaklığı azalmaya başlayabilir.

İşte iyi haber: Mücevheratınızı takmanız aslında kararmayı önlemeye tek başına yetebilir. Cildinizden aldığı ışıltı, metali temizler, bu sönük ya da daha az parlak görünüm için endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.
Gümüş takılarınız donuk olsa bile, orijinal parlaklığını geri kazanmanın kolay yolları vardır.
Çoğu zanaat mağazası veya kuyumcu, gümüşü takılarınızı eski parlaklığına kavuşturacak bir vernik taşır. Mücevherlerinizi cila ve taze bir bezle temizlemek, siz farkına bile varmadan önceki ışıltısına ulaşmasını sağlar.
Daha fazla bilgi edinmek veya kendi İpekyolu Jewellery koleksiyonunuza başlamak ister misiniz?

8- SAĞLIĞINIZA İYİ GELİR.
Hediyelik eşyadan, gümüş takıya(gümüş kolye,gümüş bileklik,gümüş yüzük,gümüş küpe) gümüş aksesuardan gümüş ev eşyasına kadar hayatımızın birçok yerinde yer alıyor.
Gümüş madeni. Gümüş takılarının en bilinen özelliklerinden birisi vücutta biriken kötü enerjiyi vücudun dışına iterek rahatlamayı ve huzura kavuşmayı sağlıyor.
Ayrıca gümüş takılar kan dolaşımını arttırarak elektrik verdiği ve zinde hissetmeyi sağladığı da bir gerçek.
Gümüş takıların dünyanın birçok dönemlerinde farklı farklı amaçlarda kullanıldığını biliyoruz. Özellikle en dikkatimizi çeken kısım Romalılar döneminde vücutlarındaki yaraları gümüş kullanarak tedavi ettiğidir.
Gümüş takıların faydaları anlatmakla bitecek gibi değil.

9-RADYASYONA KARŞI GÜMÜŞ TAKI KULLANIN.
Gümüş takıların, gümüş küpelerin,gümüş yüzüklerin,gümüş kolyelerin, gümüş bilekliklerin radyasyona karşı koruyuculuğu bazı bilim adamları tarafından açıklandı.
Cep telefonları, bilgisayarlar ve kullandığımız tüm teknolojik aletlerin radyasyon yaydığı bir gerçek. Uzmanlara göre gümüş takılar radyasyonu önleyerek kanser riskini de azaltıyor.

10- GÜMÜŞ TAKILAR STRESTEN UZAK KALMAMIZI SAĞLAR.
Özellikle gümüş yüzük,gümüş,kolye,gümüş küpe,gümüş bileklikler kullanan kadın ve erkeklerde görülen ve uzmanlar tarafından da onaylanan bilgiye göre gümüş takılar stresi vücudunuzdan def ediyor.
En fazla iletkenliğe sahip materyallerden birisi olan gümüş takılar sayesinde elektriklenme önleniyor ve stresin vücudunuzdan dışarı itilerek kan dolaşımınızın hızlanması sağlanıyor.
Sağ parmakta kalbinize direkt giden bir damar bulunmaktadır. Bu damar kalp ritminizin düzenli olmasını sağlıyor.
Bu parmağa gümüş yüzük takıldığında ise kan akışı düzenli bir hale geliyor ve vücudun dirençli olması sağlanıyor.
Gümüş kolye,gümüş küpe,gümüş bileklik,gümüş yüzüklerin faydaları anlatmakla bitecek gibi değil. Hem şık bir görünüm kazanmak hem de vücudunuzun daha düzenli çalışması için mutlaka gümüş aksesuar kullanmanız uluslararası sağlık örgütlerince öneriliyor.
Gümüş Kolyeİhtişamın varisi olarak nitelendirilebilecek gümüş takılar, parıltısı ve görkemiyle yüzyıllardır dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Araştırmalarda, var oluşunda sadece belirli türdeki yıldızların patlamasının etkili olabileceği gibi görüşler ortaya konmuştur. Çok uzun zamandır tanınmasına ve altından az olmasına rağmen, gümüş onun gölgesinde kalmıştır. Parlak ve beyaz/gri renginin verdiği can alıcı görkem, insanların dikkatini cezbetmiştir.

Tarihi kaynaklara bakmak gerekirse, tarihin her döneminde cezbediciliğinin meyvelerini topladığı söylenebilir. Gümüş Zamanla süs ve ev eşyalarının oluşturulmasında kullanılmaya başlanmıştır. Tarihin başka çağlarına ait gümüş paralarsa Nil Nehri civarında bulunmuştur. Gümüşün ve Gümüş Takıların izlerine Anadolu’da da bolca rastlanmaktadır. Gümüşten yapılmış eserlerin, Gümüş Takıların ortaya çıkışı, tarihte yer etmiştir. Bugün; bilim, endüstri ve sanat gibi birçok alanda yaygın kullanım alanına sahip olmakla birlikte, Gümüş, kadınların gözbebeği hâline gelen mücevherlerin de bir parçasıdır. Özellikle, gümüş kolyelerde, gümüş bilekliklerde, gümüş küpelerde, gümüş yüzüklerde yaygın bir kullanıma sahip olduğu bilinir.

Eskiden doğadan parçalarla yapılan kolyeler, zamanla gümüş gibi madenlerin keşfiyle birlikte daha değerli bir hâl almıştır. Değerli taşların ve yarı değerli taşların da etkisiyle çeşitli gümüş kolye modelleri oluşmuştur. Başlarda gümüş kolye, sade bir şekilde tasarlanırken zamanla yaratıcılık şahlanmasını sağlamıştır. Geçmişten günümüze kadar ulaşan gümüş takılara birçok anlam yüklenebilir. Kimi zaman sadakati ifade ederken, kimi zaman ebediyeti, sağlık, görkem, hâkimiyet, güç vb. anlamları taşır.

Eski çağlarda insanlar, zenginliklerini ve ihtişamlarını çeşitli gümüş takılarla ifade etmişlerdir. Elbette, gümüş takılarda ve çeşitli mücevheratlarda kullanılan motifler de bu noktada büyük önemlidir. Her toplumda varlığını sürdüren ve zamanla işinin ustası ellerin işçiliğinde evrilen gümüş aksesuarlar, çağın modasıyla birlikte daha yeni çağdaş görünüm kazanmıştır. Tasarımcıların ellerinde şekillenen gümüş kolyeler, gümüş yüzükler, gümüş küpeler, gümüş bilezikler ve daha niceleri ilk aşamada bir ahenk, daha sonra ise yapılan çizimlerin uygun kalıplar yoluyla üretilmesini içerir. Değerli taşlar da bu yolculuğa ortaklık ederler.

Gümüş işçiliğinin bir ürünü olan bu gümüş kolyeler, adeta ustalık eseri olarak bilinen parçalar olarak göze çarpmaktadır. Her gün bir yenisinin eklendiği gümüş modeller ve bu modelleri tamamlayan elbiseler ile kadınlar,şıklık yarışlarını sürdürmektedir.


Gümüş Kolye Modelleri

Olmazsa olmazım dediğiniz gümüş kolyeler, şıklığın en iyi tamamlayıcılarıdır. Bir etkinlikte, bir davette veya planladığınız özel bir günde kıyafetlerinizin şıklığına yaraşır bir gümüş kolye modeli seçerek günün yıldızı siz olabilirsiniz.

Her bir elbise, kendine has bir çizgiye sahiptir ve nasıl ki her kilidin anahtarına ait özel bir anahtar varsa, gümüş kolyeler için de aynı şey söylenebilir. Kadınlar, üzerinde taşıdıkları giysiler ve elbiseler için farklı gümüş kolyeler takmayı ve bunları her gün yeni bir gümüş aksesuarla kombinlemeyi severler. Sadece kıyafetler için de değil, gidilen mekânlar için de farklı tercihler olabilir.

Bu uyumu yakalamak isteyenlerin seçimleri genelde gümüş kolye modellerinden yana olabilmektedir. Saflığın ve duru bir duruşun izlerini taşıyan bu gümüş kolyeler, sizin ışıltınızı en iyi şekilde yansıtacak olan parçalardır. Klasik, abiye, spor veya farklı elbise tarzlarınız için her farklı modele uyum sağlayabilen gümüş kolye modelleriyle kendinizi her an şık hissedin.

Seçimleriniz ne kadar çoksa karşınıza çıkacak gümüş kolye seçenek sayısı da o kadar çok olabilir. Son zamanların popüler melek kanadı figürü ve zirkon taşıyla süslenmiş bir tasarım harikasıyla kıyafetinizi tamamlayabilir veya hayat ağacı motifleriyle bezenmiş bir diğer seçeneğe yönelebilirsiniz.GÜMÜŞ BİLEKLİKAksesuar merakı biz insanlar için yeni olan bir durum değildir. Muhtemel o ki yüzlerce yıl önce de kadınlar kocalarından ya da sevgililerinden güzel aksesuar hediyeler beklemiştir ya da bunları güzelliklerine güzellik katmak için kullanmıştır. Aksesuar bu her ne olursa olsun küpe kolye bileklik hal hal, insanların özellikle kadınların var olan güzelliklerini taçlandırmak için, diğer insanlardan bir adım öne çıkmasını sağlamak için en kolay ve en güzel yöntemdir.

Kullanılan aksesuarın öncelikle kalitesi önem taşımaktadır. Son dönemlerde ucuz diye satın alınan kalitesiz imitasyon ürünler kısa vadede işinizi görse de kısa süre sonra kopma kaybolma hasar görme kırılma benzeri sorunlar yaşanacağından çok daha masraflı hale gelmekte, uzun vadede kaliteli ve orijinal ürünler daha fazla işinizi görmenize ve daha uzun süreli kullanmanıza katkıda bulunacaktır. İşte bu noktada imitasyon ürünlerden vazgeçilip, orijinal ürünler alınmalıdır.

Örneğin piyasada birçok ucuz bileklik satılsa da, bunlar bir müddet sonra bileğinizi tahriş etmekte veya kopup kaybolmaktadır. Ancak güvenilir bir yerden veya siteden aldığınız gümüş bileklik asla böyle sorunlara sebep olmaz, uzun vadede çok daha kullanışlı olmaktadır.

Gümüş Bileklik Modelleri

Taşlı veya taşsız, isimli veya simsiz, beğendiğiniz bir modelde olan birçok çeşitte gümüş bileklik satılmaktadır. Bunları güvendiğiniz bir yerden almanız size gerçekten faydalı olacaktır. Bu faydalardan bazılarını sayacak olursak: gümüş bileklik asla kolunuzu tahriş etmez, gereksiz ağırlığa sebep olmaz paslanma gibi bir soruna sebep olmaz bu da çok uzun süre kullanmanızı sağlar, kopma gibi bir durumla karşılaşmazsınız çünkü gerçekten kaliteli malzeme kullanılmaktadır.

Ayrıca farklı çeşitler aranızda en beğendiğinizi seçme imkanına sahip olursunuz, kişiye özel modellerle isminizi yazdırabilir veya sevgiliniz eşinizle beraber anılarınız olan bir tarihi bir ikonu yazdırabilir anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Bu bileklikler sayenizde zaten var olan güzelliğiniz kat ve kat artacak etrafınızda ilgi odağı haline geleceksiniz.

Erkekler eşlerinize, annelerinize, sevgilinize hediye edilebilecek en güzel ürünlerden birinin bu gümüş bileklikler olduğunu, bu tür bir hediye ile eşinizin annenizin ne kadar mutlu olacağını da mutlaka aklınızda bulundurmalısınız.

Hediye aksesuar çeşitlerimize sitemizden ulaşabilirsiniz, müşteri danışmanı linkine tıklayarak çekinmeden her türlü sorunuzu sorabilirsiniz, güvenli alışveriş imkanı ile alışverişinizi yapabilir kişiye özel tasarlanmış ürünlerin örneklerini inceleyebilirsiniz ve daha birçok imkandan faydalana bilirsiniz. Farklı renk ve modelleri inceleme fırsatını yakalayabilirsiniz. Tüm modellerde görsel kalite üst seviyede yer almaktadır.GÜMÜŞ YÜZÜKBayanlar için aksesuar oldukça önemli bir kavramdır. Bu nedenle her bayan kıyafetine uyumlu aksesuar seçiminde bulunur. Farklı modelleri ve tasarımları bulabileceğimiz aksesuarlarda yüzük, kolye, küpe ve takı setleri gibi birçok seçenek mevcuttur. Özellikle son dönemlerde gümüş takılarda çok fazla tercih edilir olmuştur. Bu nedenle birçok farklı tasarımı gümüşlerde bulmaktayız. Bayanların aksesuarda yüzükler önemli bir yer tutar. Renkli taşlı yüzüklerden tutunda ince ve farklı tasarımların yer aldığı yüzükler bayanların oldukça ilgisini çekiyor. Sevgiliye hediye almak istediğinizde kalp yüzükler anlamlı olması nedeni ile beğenisi alan yüzün seçenekleri arasında yer alıyor. Ayrıca nazara inanan bayanlar için nazar boncuk tasarımlarının yer aldığı ve birbirinden şık nazar boncuklu yüzük modelleri bayanlara alınacak en özel modeller arasında yerini yıllardır korumaktadır. Taş yüzük modellerinde ise tek taş ve beş taşa kadar birçok yüzük modeli bayanlar için çok özel tasarımlarla üretilerek bayanların beğenisine sunulan modeller arasında yer almaktadır.

Gümüş Yüzük Modelleri

Gümüş yüzük modellerini incelediğinizde her zevke hitap eden modelleri bulabilirsiniz. Klasik kıyafetlerle çok iyi kombin olacak farklı renklerde ki ve büyüklükte olan tek taşlar şıklığın en önemli tamamlayıcılarından biridir. Erkekler için bayanlara alınacak en güzel hediyelerden biri olan yüzükler için günümü birçok seçeneğin olması beylerin bir hayli aklını karıştırsa da çok özel modeller ile en güzel hediyeyi bulmak kolay olmaktadır. Günümüzde üretilen yüzük modellerine göz attığımızda çeşitli tasarımların yer aldığını görebiliriz. Taç tasarımlı yüzüklerden tutunda klasik ve modern çizgilerin bir arada yer aldığı yüzük modelleri bayanların zevkine hitap edecek özelliklerde sunuluyor. Şıklığınızın tamamlayıcısı olarak kabul edilen yüzükler doğru seçildiğinde güzelliğinize ve şıklığınıza daha fazla değer katmaktasınız.

Modern çizgilerin yer aldı yeni yüzük modelleri çok şık bir görünüme sahip olup, her zevke hitap eden gümüş yüzükler aynı zamanda oldukça da dayanıklıdır. Zirkon yüzük modelleri siyah, şeffaf ve beyaz renkli taşlarla sunulurken, her zevke hitap edecek şekilde üretilmektedir. Yıllarca keyifle kullanacağınız gümüş yüzük modellerinde sizde aradığınızı bulabilirsiniz. Kıyafetinize ya da tarzınıza hitap eden yüzük modelleri ile şık olmak sizin elinizde. Modern görünü ile dikkat çeken gümüş yüzükler aynı zamanda tek taştan tutunda beş taşa kadar birçok farklı tasarımla bayanların beğenisine sunulmaktadır. Sizde şık bir görünüme sahip olmak için yüzük seçiminde doğru tercih yaparak yıllarca yüzüğünüzü keyifle parmağınızda görmek isteyeceksiniz.GÜMÜŞ KÜPEKıyafetlerin tamamlayıcı olan takıları seçerken mutlaka kaliteli olanları tercih etmeniz gerekir. Profesyonel bir seçim yapmak istediğinizde görsel kaliteye de önem vermeniz gerekir. Günümüzde birçok farklı takı modeli bulunuyor. Bu modeller ile istediğiniz kombini elde edebilirsiniz. Gümüş küpe modelleri en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yer alır. Kadınlar açısından büyük öneme sahip olan küpe seçiminde mutlaka özel tasarımlara yer vermelisiniz. Firmamızın bünyesinde yer alan tüm küpe modelleri kaliteli tasarıma sahip olduğu gibi dayanıklı yapısı ile uzun süreli kullanıma da elverişlidir. Farklı model seçeneği ile istediğiniz kıyafetlerinizde kullanabilirsiniz. Şık ve modern tasarıma sahip olan bu modeller gümüş yapısı ile ön plandadır. Melek kadı gümüş küpe seçenekleri zarifliği ile karşınızdakinde olumlu bir etki bırakacaktır.

Bayan Gümüş Küpe Modelleri

Tarzınıza uygun küpe seçimi de yapabilirsiniz. İster spor isterseniz de klasik seçimler yapabilirsiniz. Her küpedeki inde modern detaylar küpenin şıklığını öne çıkarmaktadır. Zirkon taşlı küpe modelleri özel geceler de şıklığınızın ortaya çıkmasını sağlayan tamamlayıcı bir unsur taşımaktadır. Kaliteli bir görsel elde etmek istediğinizde bu tarz bir modeli tercih edebilirsiniz. Ayrıca farklılık arayanlar için de ideal bir seçim olacaktır. Tüm gümüş küpeler özel kutusu ile size gönderilir. Kendiniz kullanabileceğiniz gibi sevdikleriniz için de profesyonel bir hediye seçimi olacaktır. Farklı bir model arıyorsanız damla gümüş küpe modelleri kaliteli bir seçim olacaktır. Küçük ve parlak yapısı ile size güzel bir estetik katacaktır. Tüm küpelerde zirkon taşı kullanılmıştır. Bu estetik açısından güzel görünmesini sağladığı gibi bu taş kalitesi ile de oldukça etkileyici olarak yer alır.

Bayan Gümüş Küpe

Özel gecelerde kullanabileceğiniz modeller de bulunmaktadır. Özellikle inci gümüş küpe şık bir seçim olacaktır. Küpelerde kullanılan zirkon taşı özel bir taş olduğundan dolayı uyku düzensizliklerine iyi gelir. Ayrıca duygusal dengeyi sağlaması ile de bilinmektedir. Bunun için seçtiğiniz modellerde bulunan bu taş aynı zamanda size koruyucu bir kalkan görevini de üstlenecektir. Seçtiğiniz modellerin ışıltısı sayesinde zarif bir görselle de ulaşabileceksiniz. Özel olarak sunulan tüm tasarımlar da estetik ve şıklığa büyük önem verilmiştir.

Küpe seçimlerinde farklılık arıyorsanız kırlangıç tasarımına sahip olan küpeler dikkatinizi çekecektir. Spor giyim için ideal bir seçim olan bu model ile tarzınızı belirleyebilirsiniz. Tüm modeller size çok yakışacak olup güzelliğinizi ön plana çıkaracaktır. Bundan dolayı sizi yansıtan modeli geniş ürün yelpazesi içerisinden hemen seçebilirsiniz.Gümüş Takı SetiGünümüzde takı en önemli aksesuarlar arasında yer almaktadır. Şık görselleri ile tarzınızı ön plana çıkaran bu aksesuarlarda mutlaka kaliteye önem vermeniz gerekir. Bayanların tercihi olan takılar ile şık kombinler oluşturabilir ve farkınızı bir adım öne çıkarabilirsiniz. Tüm takı modellerinde estetik yapı önde yer alır. Tüm kıyafetlere uygun olarak tasarlanan modeller sayesinde zarafeti yakalayabilirsiniz. Gümüş takı seti modern tasarıma uygun olarak üretilmiştir. Görsel kalitesi kadar dayanıklılığı ile de size uzun süreli kullanım avantajı sunar. Hediye seçenekleri arasında mutlaka ilk sıraya almanız gereken bu takılar da çeşitlilik oldukça fazladır. Tektaş gümüş takı setin de bulunan kolye sayesinde

Gümüş Takı Seti Fiyatları

Bayanlar her daim alımlı ve güzel olmak ister. Dikkat çekici ve güzel bir görünüme sahip olmak isteyen bayanlar günümüzde çeşitli takılarla kombin oluşturmakta ve bulunduğu ortama uygun giyinmektedir. Eğer özel düğün ve davetler için özel kombinler yapmak isteyen bayanlar klasik görünüm için tercih edeceği birçok Gümüş takı seti bulmaktadırlar. Farklı renklerde bulabileceğiniz takı setleri her zevke uygun olarak üretilmektedir. Özel olarak tasarlanan gümüş takı setlerin de son yıllarda dikkat çeken renkler özellikle açık ve canlı renk tonları olmuştur. Kıyafetinize uygun tercih edeceğiniz ideal renk seçeneği ile şık bir görünüme kavuşmak mümkün. Takı seçimi kıyafet ile aynı oranda olduğunda çok daha güzel ve şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Gümüş Takı Setlerinde Size Uygun Modeller

Taşlı gümüş setler son dönemlerde bayanların en çok tercih ettiği setleri arasında yer alıyor. Modern tasarımlardan tutunda klasik tasarımlara kadar pek çok seçeneğin mevcut olduğu gümüş takı seti ile sizde tarzınızı yansıtan kombinleri oluşturabilirsiniz. Spor görünümü sevenler tüh takı setini, kalp takı set modellerini, çiçek takı set modellerini ve daha birçok seçeneği tercih edebilir. Onlarca takı set arasından giyim tarzınıza uygun takı seti ile sizde görünümünüze farklı bir hava katabilirsiniz. Kaliteli ve şık tasarımları bir arada bulabileceğiniz güvenilir firmalardan sizde aradığınız takı ve aksesuarlara anında sahip olabilirsiniz. Her renk ve farklı tasarımları inceleyerek sizde zevkinize uygun ve kıyafetinize uygun takı setleri ile şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bunun için mutlaka bol seçenekli takı setlerinin yer aldığı firmalar tercih edilmelidir. Kaliteli ve uzun süre kullanabileceğiniz şık tasarımlı gümüş takı setleri ile tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz.Erkek Gümüş TakıGümüş takı sektöründe kadınlara olduğu kadar erkeklere de özel tasarlanmış takılar bulunmaktadır. Erkekler de gümüş takılar ile kombinlerini tamamlayarak hoş bir görüntü elde etmeyi amaçlamaktadır

Erkek Gümüş Takı Çeşitleri

Erkek gümüş takı sektöründe öne çıkan takıların başında yüzükler gelir. Erkeklerin sıklıkla tercih ettiği gümüş takı olan yüzüklerde farklı tasarımlar bulunmaktadır. Bu tasarımlara örnek olarak Osmanlı devlet arması, Osmanlı tuğrası, Osmanlı sancağı, elif vav, ay yıldız, Türk bayrağı, Kayı boyu sancağı verilebilir. Bu simgeler farklı tasarımlarla yüzüklerde yer alabilmektedir. Örneğin Osmanlı devlet arması hem kırmızı ve yeşilli renkli tasarımıyla hem de bakır renkteki simgesel tasarımıyla yüzükleri süsleyebilmektedir.

Erkek gümüş takı çeşitlerinde aynı zamanda farklı doğal taşlar da sıklıkla kullanılmaktadır. Bu taşlara örnek olarak oniks taşı, granat taşı, akik taşı, sedef taşı verilebilir. Ayrıca yüzüklerde farklı ayar gümüş kullanılarak farklı tercihlere de hitap etmek amaçlanmaktadır.

Erkek gümüş takı sektöründe yüzükler kadar olmasa da bileklikler de sıklıkla tercih edilmektedir. Bilekliklerde de yine yüzüklerde kullanılan tasarımlar kullanılmaktadır. Bunu yanında doğal taşlar yüzüklerin sadece ufak bir bölümünde kullanılırken bilekliklerde bilekliğin tümü boncuk şeklindeki doğal taşlardan oluşabilmektedir. Bu boncuklu bilekliğe bir de gümüşten yapılan simgesel süsler eklendiğinde oldukça hoş görüntüye sahip takılar meydana gelmektedir.

Kolyelerde ise sıklıkla tercih edilen tasarım savaşçı balta tasarımıdır. Gümüşten yapılan balta simgesi kolye ucu olarak kullanıldığında yine simgesel ve anlamlı takılar ortaya çıkmaktadır. Yine savaşçı temasıyla hazırlanan kılıç şekli de kolye ucu tasarımlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Savaşçı temasının bir başka görünümü de kalkan şeklindeki kolyelerde karşımıza çıkmaktadır.

Sitemizde erkek gümüş takı sektöründen pek çok çeşidi bir arada görebilir ve alışverişinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.