Basında İpekyolu

ANTALYA EXCLUSIVE JEWELLERY SHOW’da Adımızı Konuşturduk

İpekyolu Jewellery ailesi olarak, Antalya Kuyumcular Odası’nın desteği ve Cemcem Kuyumculuk Ana Sponsorluğunda, 17-19 Mayıs 2024 tarihleri arasında Anfaş Expo Center Fuar Merkezinde düzenlen ANTALYA EXCLUSIVE JEWELLERY SHOW Kuyumculuk Fuar’ına katılım sağladık...


.

İpekyolu Kuyumculuk olarak 18 Nisan'da “Mücevher İhracatçıları Birliği” tarafından düzenlenen İhracat Yıldızları Ödül Töreni'nde 'Gümüşten Mamul Mücevherat kategorisinde' 8'inci kez birincilik ödülü almaya hak kazandık.


.

Sektörün liderlerinden olan IPEKYOLU JEWELLERY, IGI ana sponsorluğunda düzenlenen bölgenin en büyük fuarı Istanbul Jewelry Show da profesyonel markalarla ve müşterilerle buluştu.


.

Siz değerli iş ortaklarımızla 07-10 Ekim 2021 tarihlerinde Standımıza bekleriz.


.

Her sene düzenlenen İstanbul Mücevherat Fuarı'na katılım sağlayan Ipekyolu Jewellery, değerli misafirlerini en gözde koleksiyonları ve birbirinden lezzetli ikramlarıyla ağırladı. Sıradışı ve yenilikçi tasarımlarıyla sektörün liderlerinden olan Ipekyolu Jewellery, Ante Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Sn. İbrahim Kaygısız'ın katılımıyla düzenlenen törenden bir kez daha ödülle ayrıldı. 


.