Basında İpekyolu

Yönetim anlayışı, iş disiplini ve kullandığı teknolojiyle İpekyolu Kuyumculuk sürekli gelişim halinde. Takı sektöründe ülke ve dünya bazında seçkin isimlerden olan firmanın sahibi İbrahim Kaygısız, Kuyumhaberi.com'a açıklamada bulundu. Geride bıraktığımız Ekim fuarı sonrası gündemde olan, fuarlara nasıl yaklaşmalıyız.


.

Fuar da "Habergold.com”un sorularını cavaplayan, İpek Yolu Silver Yöntim Kurulu Başkanı İbrahim Kaygısız; " Fuar’ın çok başarılı geçtiğini, "Arpa eken buğday biçmez, buğday eken mısır biçmez, hiç ekmeyen de bir şey biçmez” dedi.


.

İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı "ISTANBUL JEWELRY SHOW EKİM 2012”, UBM Rotaforte tarafından, 4-7 Ekim 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde (CNR Expo) gerçekleştirildi.


.

Gaziantepli İbrahim Kaygısız, işini 1995’te İstanbul’a taşıdı ve 2000 yılında Çemberlitaş’taki Çadırcı Han’ı alarak, firması İpekyolu için 7 bin metrekarelik showroom yaptı. Kaygısız’ın firması İpekyolu, 10 ülkede ve Kapalıçarşı’da ürettirdiği takılarla İsviçre ve Çin’de ürettirdiği saatleri 70 ülkeye ihraç ediyor.


.